Gelecek Planlarımız

Gelecek Planlarımız

Hedefimiz, çok yakın bir gelecekte Kulfal köyünde yer alan lavanta tarlamıza kendi evimizi yapmak ve doğanın eşsiz ve huzurlu ortamında, doğa ile uyumlanarak yaşantımıza devam etmek. Bu alanda ekmiş olduğumuz lavanta fidelerine ölmez çiçek, tıbbi nane, kekik ve biberiye gibi farklı türler de eklemeyi planlıyoruz.

Üretmiş olduğumuz doğal kozmetik ve aromaterapi ürünlerinin bir çoğunu kendi tarlalarımızdan alınan çiçeklerin hasadı ile karşılamayı hedefliyoruz. Şu an bizi destekleyen tedarikçilerimiz sayesinde çok kaliteli ürünlerle yola çıktık ve devam ediyoruz.

Tarlamızda lavanta fidelerimiz büyürken, hasat dönemi geldiğinde mor renkleri ile nefis bir görsel güzellik de katıyorlar hayatımıza. Bu güzelliklerin içinde yaşıyor olmanın ayrıcalık olduğunu düşünüyoruz. Doğanın saf ve huzur veren güzelliğini sizlerle paylaşmak da bir diğer tutkumuz.

Dört bir yanı zeytin ağaçları ile çevrili, trafikten uzak ama denize yakın, alt ucundan geçen çayın sesini duyabildiğimiz, doğal ve bakir doğası ile bizi içine çeken tarlamızda, mor renkli lavanta çiçeklerine bakarak güne uyanmanın, masmavi gökyüzünün altında, yemyeşil doğanın içinde nefes pratiği, yoga ve meditasyon uygulamaları yapıyor olmanın hayalini kuruyoruz. Ve bu hayali paylaşan, bizim gibi doğa aşığı konuklarımızı ağırlayacağımız doğal bir konaklama alanı projemiz de en büyük motivasyonlarımızdan birisini oluşturuyor.

Nefes çalışmaları, yoga, meditasyon ve Tai&Chi pratikleri yapmak için doğal, huzurlu, sessiz ve yeşil alandan başka ne istenir ki ?

Umuyoruz ki, çok yakında bu alanı sizlerle paylaşmak üzere planladığımız yatırımları gerçekleştiriyor ve buradan duyuruyor olacağız.