Gelecek Projemiz

  • Ana Sayfa
  • Üretim Planımız ve Kalite Programımız

ÜRETİM PLANIMIZ ve KALİTE POLİTİKAMIZ

NINE & MINE “DOĞADAN, GÜVENİLİR, KALİTELİ”

İstanbul’daki yaşantımız ve işlerimiz yoğun bir şekilde devam ederken, nefes, yoga, meditasyon ve Tai&Chi pratikleri ile derinleşmeye başlayan içsel yolculuğumuza eş zamanlı olarak kendimizi doğaya daha yakın hissetmeye başladığımızı fark ettik. Bu süreç içinde, yaşantımızı tamamen doğal ortamda sürdürme arayışına yöneldik. Tarlamızda lavanta yetiştirmek ve yanına diğer tıbbı ve aromatik bitkileri eklemek, hatta bir sonraki adımda yaşantımızı bu doğal alanda devam ettirmek fikri doğdu ve bunu gerçekleştirmek için adımlarımızı bir bir atmaya başladık.

Nine&Mine marka yaratım sürecinde, doğal ürün gruplarımızı çeşitlendirme isteği duyduk ve uçucu yağlar, sabit yağlar ve hidrosollerden oluşan aromaterapi ürünlerimizin yanı sıra, tamamı el yapımı olan kişisel güzellik ve sağlık ürünleri ile birlikte günlük kullanıma yönelik, doğal yaşamı destekleyen birçok değerli ve doğal ürünü de konusunda yıllardır tecrübesi olan üreticilerden ve kalitesini test ederek onayladığımız güvenilir, kaliteli ürünlerden seçerek dükkanımızda satışa sunmaya karar verdik. Tüm ürünleri önce kendimiz kullanarak test ettikten sonra kalitesinden emin bir şekilde sizlerin beğenisine sunmayı amaçladık ve tamamı yerli üretim kalitesiyle sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Dükkanımızda yer alan tüm ürünlerin en önemli ortak özelliği doğal malzemelerden, hammaddelerden ve el işçiliği ile üretiliyor olması. Bu sayede; satışını gerçekleştirdiğimiz el yapımı ürünlerle hem el sanatlarımıza hem de köylülerimizin, köylerimizin ekonomik şartlarının iyileşmesine destek vermiş oluyoruz. Aynı zamanda, yaşantımızda ve sizlerin de kendi yaşantısında ihtiyacınız olabilecek ürünlere dair doğal olandan yana seçim yapma şansını sunabiliyoruz. Butik bir işletme olarak, ihtiyaç dışı tüketime neden olmaktansa, çeşit ve sayıca az da olsa sağlıkla, kalitesinden emin olarak, keyifle ve zevkle kullanılacak ürünleri sizlere sunabilmek niyetimiz var.

Ayrıca, güvenle sizlerle buluşturmayı hayal ettiğimiz birçok ürünün de üretim aşamaları üzerine yoğun çalışmalar gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Ürünlerimizin kalitesini garantilemek ve bütünsel sağlık ve güzellik ihtiyaçlarımıza en doğru cevabı verebilmesi için çeşitliliği artırmak amacıyla; konusunda uzman profesyonel danışmanlarımız ve iş ortaklarımız aromaterapi ve doğal ürünler üzerine bize AR-GE çalışmaları yapmaktalar ve çok değerli katkıları ile her daim yanımızdalar.

Ürünlerimizin arasına katmayı planladığımız lavanta kokulu sıvı el sabunu, duş jeli, şampuan ve saç kremi ile birlikte yüz temizleme maskeleri, tonikler, nemlendiriciler, saç, dudak ve vücut bakım yağları üzerine çalışmalarımız devam etmektedir.

Kendi ihtiyaçlarımız üzerinden yola çıkarak oluşturduğumuz ürün gruplarımızda yer alan herbir ürün hem saf ve doğal içerikleri, hem de eşsiz kokuları nedeniyle umarız ki keyifle kullanılacak ve sizlerin de temel ihtiyaçlarına cevap verirken, aynı zamanda doğaya da en zararsız içerikleri ile geri dönecekler.

Ürünlerimizi kullanırken, doğanın bitkiler aracılığı ile bizlere sunmuş olduğu eşsiz şifanın sizinle ve içsel özünüzle buluşarak uyumlanmasını; bedeninizde, zihninizde ve ruhunuzda zaten var olan ışığı canlandırmasını dileriz…

Sevgiyle…

ÖzDENİZ